آزادی در معامله گری در بی قانونی

این کار نوع ناشناخته ای در دنیایی بدون روش هست به طوری که اهمیت این کار چنان است که مجموعه روشهایی را شما معتقدانه دنبال میکنید ، اجازه بدید صادق باشم، معامله گری واقعا قانونی ندارد شما می توانید در هر جایی که خواستید انجام بدهید در هر زمانی که خواستید عمل کنید .

شما می توانید موقعیت های خروجی اتان را اضافه و کم کنید و می توانید مثلا به طور معمولی واقعا معامله نکنید.

تنها چیزی که می تواند جلوی شما را از مشارکت بگیرد فقدان پول مورد نیاز برای معامله است ، بعداز ان شما تصمیم میگیرید که چه کار می خواهید بکنید . وچه زمانی می خواهید ان را انجام دهید

بسیاری از کارهای دیگر که اجازه آزادی زیادی بدهند وجود ندارند زیرا روشهای روشنی واقعا اینجا موجود نیست .شما نیاز دارید که خودتان دست بکار شوید در غیر این صورت شما احتمالا باید غرق در تمام احتمالات مختلف این بازار شوید ، اگر شما تصمیم گرفتید بدون هیچ روشی معامله کنید من به شما قول می دهم موفق نخواهید شد.

آزادی عمل خوب است اما شما نیازمند چیزی هستید که من آن را اساساً آزادی قانونمند می نامم.

روشها به شما کمک خواهد نمود با ثبات قدم بیشتری در رابطه با معاملات اتان داشته باشید ، آنها به شما کمک می کنند تا از اشتباهات تخیلی که می تواند حساب شما را کم کند پرهیز کنید ،حدوداً 6 ماه ، یک سری روشهای معامله ای جدید برای خودم نوشتم . این روشها به من کمک کرد با معامله ام قانونی باشم.

عجیب تر از هر چیزی این است که در زمان های اولیه تریدری ام ، یک روز بسیار بد داشتم و دلیلش این بود که من یک یا بیشتر روش هایم را دنبال نکردم و البته عکس قضیه هم معمولاً درسته در می آید یعنی فقط یک یا چند روش را دنبال نمودم و نتیجه مطلوبی دریافت نشد و فاجعه عظیمی در زندگی معامله گریم ثبت شد که ورشکستگی حساب بود.

موضوع این نیست که در چه نوعی از معامله در حال کار هستید (معامله متناوب . معامله روزانه. . معامله کوتاه مدت) شما نیاز دارید با روش مند کردن معامله تان با روشهای روشن مخصوص به خودتان، بالا بیایید.

مشکل این است که اغلب مردم نمی خواهند روش های شخصی خودشان را ارتقا دهند چون اگر آنها این عمل را انجام می دادند، مجبور می شدند به خاطر نتایج اشان مسئولیت داشته باشند و همین طور ما همه می دانیم اکثر مردم نمی خواهند که مسئولیتی در قبال اعمال خود داشته باشند،اما ما می دانیم تنها راه موفقیت در معامله پذیرفتن مسوولیت 100% و عمل با علاقه بیشتر شخصی خودمان است.

برای کسانی که نمی دانند .. من روزی بازار تبادلات ارزی تقریبا منحصراً معامله کردم. من روشهایم را در جولای 2000 ارتقا داده بودم و در طی سالهای گذشته مباحث را همچنان آپدیت نگه داشته تا به امروز که به راحتی قادر هستم یک دارایی را ( در بازار ارز جفت ارز ) در کمترین زمان آنالیز و تحلیل نموده و به معامله بپردازم و در حین باز بودن معامله قادر به مدیریت پوزیشن به سهولت باشم.

تنها راه موفقیت در بازار ، مطالعه مستمر و ارتقاء روش های معاملاتی امان هست ، روش های که شخصی سازی شده و دقیقا مطابقت با روحیه فردی امان داراست ، اگر تا به امروز اینکار را نکرده اید اکنون وقت آن رسیده و دست به کار شوید تا اینکه به مرحله ورشکستگی نرسیده اید و خود را خوش شانس بدانید قبل از این اتفاق با ما در سایت تحلیلی تریدری fxcma.com هستید.

با تشکر – خلیل رحمانی

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)