مجموعه سرزمین خشایارشا هرگونه ضرر و زیان استفاده از مطالب اعم از مشاوره تحلیلی، آموزشی، تبلیغات  و غیره … را از خود سلب میکند و تمام مطالب صرفاً جهت افزایش تجربه و فراگیری بیشتر افراد جامعه از علم اقتصاد ارائه می گردد و مطلع باشید معامله در هر بازاری اعم از فیزیکی یا مجازی، دارای ریسک می باشد، پس امکان از بین رفتن کل سرمایه یا بخشی از آن امکان پذیر است.

 

موضوعات مربوطه در سایت اصل بندی نموده که با شفافیت کامل کاربران در اقتصاد و بازارها قدم بردارند

 

اصل شماره یک: مخاطرات بازار و اقتصاد

معامله در هر بازاری اعم از فیزیکی یا مجازی، دارای ریسک می باشد، پس امکان از بین رفتن کل سرمایه یا بخشی از آن امکان پذیر است.

 

اصل شماره دو: فعالیت در بازار های جهانی

طبق قانون داخل ایران و هشدار ریسک های گوناگون در زمینه بورس های جهانی و تحریم های ظالمانه علیه کشور ایران، فعالیت در بازارهای جهانی پر مخاطره می باشد به طوری که در صورت کلاهبرداری از سرمایه شما، هیچگونه راه قانونی برای بازپس گیری آن وجود ندارد. پس توصیه می شود که تا ایجاد قوانین شفاف در این زمینه، از فعالیت در بازارهای جهانی خودداری نمائید.

 

اصل شماره سوم: آگهی های تبلیغاتی در سایت

آگهی هایی که در مجموعه سرزمین خشایارشا نشر می گردد، تنها تبلیغات هستند نه چیزی بیشتر و ما برای تامین هزینه های سرور و مابقی مخارج مجموعه اقدام به درج تبلیغات نموده ایم. پس مجموعه سرزمین خشایارشا هیچگونه مسئولیتی در قبال تبلیغ کننده ندارد هرچند ما تلاش خواهیم کرد از مجموعه های تبلیغ دریافت نمائیم که به سود مخاطبین باشد. پس مسئولیت هرگونه تراکنش مالی و پولی با تبلیغ کنندگان بر عهده خود شماست و ما هیچگونه ضمانتی در قبال تبلیغ کنندگان نداریم و در همینجا اعضای مجموعه و خود مجموعه سرزمین خشایارشا مسئولیت را از خود سلب می نمائید.

 

اصل شماره چهارم: استفاده از نام تجاری مجموعه سرزمین خشایارشا

مجموعه سرزمین خشایارشا در بستر اینترنت به آدرس اینترنتی Fxcma.com و  Fxcma.ir صرفا فعال می باشد و تنها شبکه های اجتماعی که در سایت معرفی می شود متعلق به مجموعه می باشد و مسئولیت در قبال افراد سودجو در زمینه استفاده از نام مجموعه را برعهده نمی گیرد

 

اصل شماره پنجم: دوره های آموزشی (اعم از پکیج یا دوره های آنلاین و …)

مجموعه سرزمین خشایارشا یک رسانه برخط غیراختصاصی می باشد که از سمت اداره ارشاد دارای کد شامد می باشد و در زمینه تولید محتوا تحلیلی و آموزشی فعالیت دارد که صرفا در بستر همین سایت شکل می گیرد و هیچگونه دوره آموزشی در هیچ مکانی ندارد و اگر کسی به اسم مجموعه یا افراد عضو مجموعه اقدام به چنین کاری نمائید مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت