ما پیشاپیش از حمایت شما از مجموعه سرزمین خشایارشا تشکر میکنیم

 

مجموعه معامله گری سرزمین خشایارشا پیشرو در زمینه معامله گری و آموزش بازارهای مالی و اقتصاد هست که با فراهم آوردن سرویس های همانند آموزش، تجزیه و تحلیل اقتصادی به صورت رایگان درصدد افزایش بازدهی مثبت افراد در  بازارهای مختلف می باشد.

 

ما برنامه های مختلف آموزشی و تحلیلی را تدارک دیده ایم که افراد مدام در قبال هرگونه تغییری در علوم تحلیل، بازارها و اقتصاد بتوانند اطلاعات به روز و با کیفیت بالا در اختیار بگیرند و در زندگی بی نیاز از هر شخص به اصطلاح “استاد” قادر به معامله گری و تجزیه بخش های مختلف اقتصاد باشند.

 

تمام اطلاعات افراد در این مجموعه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی از دادن این اطلاعات از جانب مجموعه ما به هرگونه شرکت، سازمان یا مرجعی خودداری خواهد شد و این حق مسلم افراد هست که تمام اطلاعات انها محرمانه باقی بماند. ما اکنون مجوزات لازمه از کشور ایران را برای فعالیت در این کشور اخذ نموده ایم و هیچ اطلاعاتی به مراجع یا هرگونه سازمانی ارجاع نخواهیم داد حتی اگر مجوزات ما را باطل نمایند و ما نیز مجبور باشیم که به طور مستقیم به فارسی زبانان در ایران خدمات خود را محدود نمائیم.

 

اصل اول فعالیت ما امنیت در حریم خصوصی افراد می باشد و این جز لاینفک قوانین ما می باشد.

 

هدف نهایی ما در این مجموعه معامله گری در بازارها و اقتصاد می باشد که می بایست با چشمان باز و حقایق پیش رویی نمود و ما کماکان در این مسیر همراه شما هستیم تا به این غایت نائل شوید. ما معتقدیم که همه مردم در جهان می بایست در علم اقتصاد آگاهی لازم را کسب نمائید تا اینکه روند زندگی به سمت رفاه پیش رویی نماید و این فرهنگ سازی می بایست از خرد به جمعی گرایش پیدا کند و شرایط کنونی در کشورهای همچون ایران نیز  بیش از پیش مستلزم این امر می باشد.

 

شما می توانید در هر پست آموزشی نظرات و سوالات خود را برای ما ارسال نمائید و مطالب را به درستی که میبایست درک کرد را فهمید و فرا گرفت و علاوه بر این مورد در بخش پشتیبانی شما قادر خواهید بود به صورت خصوصی و سفارشی سوالات متداول آموزشی و تحلیلی خود را برای ما ارسال نمائید و در کمترین زمان پاسخ کاملی نیز دریافت نمائید.

 

مجموعه سرزمین خشایارشا در رد یا قبول نظرات آزاد می باشد و نظراتی در پست ها به نمایش گذاشته می شود که قوانین زیر رعایت شده باشد و درج هر نظر در بخش های مختلف به منزله قبول کردن این شرایط هست:

 

  1. نظراتی که به موضوع ربطی ندارند درج نخواهد شد
  2. نظراتی که باعث تشویق خرید یا فروش یک دارایی مانند سهام شرکت خاصی می شود درج نخواهد شد
  3. نظراتی که باعث ترغیب افراد به سایت های شود که هیچ سنخیتی با مباحث مطروحه در سایت ندارد درج نمیشود
  4. نظراتی که کاربران را ترغیب به محصول یا محتوای نماید که ریسک سرمایه گذاری داراست درج نخواهد شد
  5. نظراتی که به سایت های تحلیلی نامعتبر ارجاع داده می شود درج نخواهد شد
  6. نظراتی که به عقاید، دولت ها، شرکت ها، سازمان ها و … توهین و اهانت شده باشد درج نخواهد شد
  7. نظراتی که در آن لینک وجود دارند اصلاح خواهند شد سپس درج خواهد شد

 

با این حال ما به تمام نظرات و دیدگاه های شما احترام گذاشته و آنها را با دقت بررسی می کنیم و در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود پس دقت نمائید درج نظر و دیدگاه در سایت مجموعه سرزمین خشایارشا به منزله قبول شرایط فوق می باشد.

قوانین و حریم شخصی
Rate this post