ما پیشاپیش از حمایت شما از مجموعه سرزمین خشایارشا تشکر میکنیم

 

مجموعه معامله گری سرزمین خشایارشا پیشرو در زمینه معامله گری و آموزش بازارهای مالی و اقتصاد هست که با فراهم آوردن سرویس های همانند آموزش، تجزیه و تحلیل اقتصادی درصدد افزایش بازدهی مثبت افراد در بازارهای مختلف می باشد.

 

برنامه ها

ما برنامه های مختلف آموزشی و تحلیلی را تدارک دیده ایم که افراد مدام در قبال هرگونه تغییری در علوم تحلیل، بازارها و اقتصاد بتوانند اطلاعات به روز و با کیفیت بالا در اختیار بگیرند و در زندگی بی نیاز از هر شخص به اصطلاح “استاد” قادر به معامله گری و تجزیه بخش های مختلف اقتصاد باشند.

 

حریم خصوصی

تمام اطلاعات افراد در این مجموعه محفوظ خواهد بود و تحت هیچ شرایطی از دادن این اطلاعات از جانب مجموعه ما به هرگونه شرکت، سازمان یا مرجعی خودداری خواهد شد و این حق مسلم افراد هست که تمام اطلاعات آنها محرمانه باقی بماند. ما اکنون مجوزات لازمه از کشور ایران را برای فعالیت در این کشور اخذ نموده ایم و هیچ اطلاعاتی به مراجع یا هرگونه سازمانی ارجاع نخواهیم داد حتی اگر مجوزات ما را باطل نمایند و ما نیز مجبور باشیم که به طور مستقیم به فارسی زبانان در ایران خدمات خود را محدود نمائیم.

 

اصل اول فعالیت ما امنیت در حریم خصوصی افراد می باشد و این جز لاینفک قوانین ما می باشد.

 

غایت مجموعه

هدف ما در این مجموعه معامله گری در بازارها و اقتصاد می باشد که می بایست با چشمان باز و حقایق پیش رویی نمود و ما کماکان در این مسیر همراه شما هستیم تا به این غایت نائل شوید. ما معتقدیم که همه مردم در جهان می بایست در علم اقتصاد آگاهی لازم را کسب نمائید تا اینکه روند زندگی به سمت رفاه پیش رویی نماید و این فرهنگ سازی می بایست از خرد به جمعی گرایش پیدا کند و شرایط کنونی در کشورهای همچون ایران نیز  بیش از پیش مستلزم این امر می باشد.

 

راه ارتباطی

شما می توانید در هر پست آموزشی نظرات و سوالات خود را برای ما ارسال نمائید و مطالب را به درستی که می بایست درک کرد را فهمید و فرا گرفت و علاوه بر این مورد در بخش پشتیبانی شما قادر خواهید بود به صورت خصوصی و سفارشی سوالات متداول آموزشی و تحلیلی خود را برای ما ارسال نمائید و در کمترین زمان پاسخ کاملی نیز دریافت نمائید.

 

قوانین درج نظرات

مجموعه سرزمین خشایارشا در رد یا قبول نظرات آزاد می باشد و نظراتی در پست ها به نمایش گذاشته می شود که قوانین زیر رعایت شده باشد و درج هر نظر در بخش های مختلف به منزله قبول کردن این شرایط هست:

 

  1. نظراتی که به موضوع ربطی ندارند درج نخواهد شد
  2. نظراتی که باعث تشویق خرید یا فروش یک دارایی مانند سهام شرکت خاصی می شود درج نخواهد شد
  3. نظراتی که باعث ترغیب افراد به سایت های شود که هیچ سنخیتی با مباحث مطروحه در سایت ندارد درج نمی شود
  4. نظراتی که کاربران را ترغیب به محصول یا محتوای نماید که ریسک سرمایه گذاری داراست درج نخواهد شد
  5. نظراتی که به سایت های تحلیلی نامعتبر ارجاع داده می شود درج نخواهد شد
  6. نظراتی که به عقاید، دولت ها، شرکت ها، سازمان ها و … توهین و اهانت شده باشد درج نخواهد شد
  7. نظراتی که در آن لینک وجود دارند اصلاح خواهند شد سپس درج خواهد شد

 

با این حال ما به تمام نظرات و دیدگاه های شما احترام گذاشته و آنها را با دقت بررسی می کنیم و در اسرع وقت پاسخگو خواهیم بود پس دقت نمائید درج نظر و دیدگاه در سایت مجموعه سرزمین خشایارشا به منزله قبول شرایط فوق می باشد.

 

قوانین محصولات

تمام محصولات بر پایه اطلاعات و علم می باشد که مشتریان با آگاهی تمام از جنبه های مختلف بازارهای مالی و اقتصاد و ریسک حاکم بر آنها این محصولات را برمی گزینند و در صورت خرید هر نوع محصول از مجموعه اعم از مشاوره آموزشی، مشاوره تحلیلی و مشاوره حساب های و سبد معاملاتی به منزله آگاهی تمام بر ریسک ها و خطرات می باشد و مجموعه سرزمین خشایارشا و اعضا آن مسئولیت هرگونه ضرر و زیان افراد از خود سلب می نماید و مشتری با توجه به تمام جوانب کار و ریسک ها و شرایط بازارها و پذیرش تمام مسئولیت و قبول شرایط این مجموعه اقدام به خرید می نماید

 

تنها مسئولیت این مجموعه گردآوری اطلاعات استاندارد و با کیفیت در سطح جهانی است همچنین توسعه تجربی علم اقتصاد در دپارتمان توسعه و تحقیق خود است و ضمانت می نمائید در صورت رعایت تمام موارد لازمه کاربر قادر باشد به بازدهی مثبت نائل گردد و ما تلاش را بر این گذاشته تا چرخه بازدهی مثبت شما را طویل نمائیم

 

قوانین تبلیغات

آگهی هایی که در مجموعه سرزمین خشایارشا نشر می گردد، تنها تبلیغات هستند نه چیزی بیشتر و ما برای تامین هزینه های سرور و مابقی مخارج مجموعه اقدام به درج تبلیغات نموده ایم. پس مجموعه سرزمین خشایارشا هیچگونه مسئولیتی در قبال تبلیغ کننده ندارد هرچند ما تلاش خواهیم کرد از مجموعه های تبلیغ دریافت نمائیم که به سود مخاطبین باشد. پس مسئولیت هرگونه تراکنش مالی و پولی با تبلیغ کنندگان بر عهده خود شماست و ما هیچگونه ضمانتی در قبال تبلیغ کنندگان نداریم و در همینجا اعضای مجموعه و خود مجموعه سرزمین خشایارشا مسئولیت را از خود سلب می نمائید.

 

4.9/5 - (28 امتیاز)