تحلیل سکه به ریال – میان مدت

تاریخ : 16 دیماه 1397

 

در تحلیل قبل اشاره شد که قیمت سکه تا حدود 28 سپتامبر فرصت دارد که یکبار دیگر به سقف 4700 برگردد و محدوده قیمت 4700 الی 5300 به عنوان هدف مشخص گردید. و انتظار می رفت پس از 28 سپتامبر تا نیمه ژانویه قیمت اصلاح کند. حال شاهدیم که سقف قیمت سکه در عدد 5.4 میلیون و تاریخ 26 سپتامبر اتفاق افتاد و قیمت تا حدود 3.3 میلیون تومان بازگشت کرد.

 

تحلیل امروز

پیش بینی می شود کف سکه در همین حوالی و حدود قیمت 3.3 میلیون که رویت شده است تشکیل شود و قیمت تا آگوست 2019 یا مرداد 1398 مجدد به سقف قبلی بازگشت کرده و حتی اینبار از آن فراتر نیز برود.

 

نکته کلیدی

در حالت خوشبینانه سکه توان رشد تا حدود 7 میلیون تومان را نیز دارد اما در تحلیل واقع بینانه هدف 6 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

 

کلمات مرتبط: سکه، سکه ثامن، سکه پارسیان، سکه امامی، سکه طلا، سکه یک گرمی، سکه سرمایه، سکه امامی چیست، سکه پهلوی، سکه یاران، سکه طلا، سکه طلای قدیمی در جدول، سکه طلا پهلوی، سکه طلا به انگلیسی، سکه طلا چند گرم است، سکه طلا طرح جدید، سکه طلای قدیمی، سکه طلا در خواب، سکه طلا قدیمی، سکه طلا محمد رسول الله، تحلیل سکه، تحلیل سکه نقدی، تحلیل سکه و طلا، تحلیل سکه آتی، تحلیل سکه امامی،تحلیل سکه و دلار، تحلیل سکه و ارز، تحلیل سکه امروز، تحلیل سکه 97

5/5 - (3 امتیاز)
5/5 - (3 امتیاز)