تحلیل سهام بساما – بیمه سامان

تاریخ : 10 فروردین ماه 1398

 

 

سهام بیمه سامان طی 1/5 سال از ابتدای 2017 حدود 4 برابر شد و حالا از نیمه 2018 مجدد در حال تکرار موج قبلیست.

یک رشد پرشتاب از حدود 200 تومان تا 500 تومان اتفاق افتاد

سپس اصلاح فرسایشی تا حدود 300 تومان که در این قیمت الگوی هارمونیک بسیار ایده آل AB=CD نیز تشکیل شد.

بصورت خوشبینانه قیمت آمادگی رشد بسیار خوب از همین حدود تا 780 تومان را دارد

یعنی بازدهی حدود 130 درصد طی 6 تا 8 ماه آینده که بنظر جذاب است.

 

در بین راه حدود 590 تومان با مقاومت مهم روبروست

  1. که اگر در انتهای تابستان به این عدد برسد باید بدنبال نشانه های خروج بود.
  2. اما اگر زمان زودتری به این مقاومت برسد مشکلی برای عبور وجود نخواهد داشت.

 

 

Www.Fxcma.coM , BeSama

Www.Fxcma.coM , BeSama

🔵 حد بی اعتباری تحلیل

با شکست 300 تومان تحلیل فوق از اعتبار خارج است و می بایست مجدد بررسی شود.

 

🔵 اطلاعات بیشتر درباره بیمه سامان

شركت بيمه سامان در تاریخ 1383/11/27 به منظور ارائه خدمات بیمه های بازرگانی در رشته بيمه‌هاي اموال، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي در سازمان ثبت شرکتها با شماره ثبت 241059 ثبت شد و در تاریخ 1383/12/11مجوز فعاليت خود را در رشته های زندگی ، غیر زندگی و بیمه های اتكايي از بيمه مركزي دریافت نمود و به عنوان ششمين عضو گروه مالی سامان فعاليت خود را آغاز کرد.

بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه ، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند. بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست ‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.سرمایه فعلی شرکت طی مصوبه مجمع عمومی عادی سالانه مورخ 28 تیرماه 1397، به مبلغ 1,500,000,000,000 ريال افزایش یافت.

اعضاي هيأت مديره به ‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران ارشد ومیانی اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد خلاقیت و تمایز در ارائه محصولات و خدمات در صنعت بيمه نمودند. مدیران بیمه سامان بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري‌ مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.

کادر کارشناسي بيمه سامان با برخورداري از تحصيلات دانشگاهي و آشنايي کامل با صنعت بيمه، زير نظر مديران با تجربه، سعي در حفظ منافع بيمه  شدگان خود داشته و مي کوشند با ارايه مشاوره در زمينه مديريت ريسک، از بروز خسارات احتمالي براي بيمه گذاران پيشگيري نمايند.بيمه سامان با اعتقاد به لزوم تعامل وهمدلی با گروه های ذینفع همواره درصدد است، با اتکا به سرمايه هاي مالي و انساني مناسب، خدمتي متمايز را براي بيمه گذاران خود به ارمغان آورد.

5/5 - (3 امتیاز)
5/5 - (3 امتیاز)