EURO Vs US Dollar

UPDATE: 02 August 2018

Key Support: 1.1609, 1.1580, 1.1499

Key Resistance: 1.1685, 1750, 1.1796

دلار ایالات متحده آمریکا سه هفته مثبت را پشت سر گذاشت و دونالد ترامپ ریاست جمهوری این کشور با رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا توانستند بر سر روابط تجاری فی مابین کشور آمریکا و منطقه اروپا به توافق برسند و از تنش های بیشتر خودداری کنند. داده های اقتصادی ایالات متحده حاکی از رشد اقتصادی در سه ماه دوم امسال خبر داد که در بیشترین مقدار چهارساله خود می باشد. ما در روز جمعه خبر NFP را پیش رو داریم که انتظار می رود رشدی قرین به 190 هزار واحدی را تجربه نماید که نسبت به داده قبلی خود 213 هزار واحد میباشد مقدار 23 هزار واحد کمتر اعلان گردد و رشدی 2.7 درصدی در دستمزدها انتظار میرود و نرخ بیکاری از 4% به 3.9% تقویت شده است.

از سوی تنش های تجاری بین ایالات متحده آمریکا و چین که با اعمال 200 میلیارد دلار تعرفه کالاهای چینی به گوش میرسد میتواند موجب ریسک گریزی شود و این باز به دلیل اینکه دلار حافظ ارزش سرمایه می باشد میتواند تقویت دلار را قوت ببخشد. بعد از نشست کمیته بازار آزاد آمریکا شاهد افزایش در نرخ های بازدهی اوراق خزانه داری به بالای سه درصد بودیم که ابا توجه به عدم تغییر در نرخ های بهره میتوان انتظار این افزایش را در ماه های آینده داشت و این خود باز موجب تقویت دلار آمریکا خواهد شد.

از سوی امروز نشست بانک مرکزی انگلیس را شاهد هستیم که انتظار میرود نرخ بهره به مقدار 0.25% افزایش یابد و از مقدار 0.5 درصد به 0.75 درصد افزایش یابد اما به دلیل احتمال خروج انگلیس بدون توافق از اتحادیه اروپا میرود، شک و تردید برای ادامه این افزایش در نرخ های بهره بالاست.

از دیدگاه تکنیکی و فنی مشاهده میکنید که ما در یک دوره رنج و اصلاحی هستیم که در زمان های چنین ساختاری حاکم می شود که شک و تردید های فراوانی بر بازارهای مالی حاکم باشد. انتظار می رود که ما به انتهای این اصلاح رسیده باشیم و دلار ایالات متحده شروع به تقویت نماید و نرخ برابری یورو نسبت به دلار شروع به ریزش نماید.

www.fxcma.com, eurodollar cot futures large traders

www.fxcma.com, eurodollar cot futures large traders

از نظر تحلیل انتظاری مشاهده میکنید که معامله گران سوداگر در حال عقب نشینی از معاملات فروش خود هستند اما نمودار همچنان به سمت نزول در حال پیش رویی می باشد و این واگرایی ها را میتوان در انتهای یک روند مشاهده کنید و کماکان به عنوان یک آلارم در نظر داشته باشید که اولین زنگ خطر برگشت روند در داده های سوداگران به صدا در آمده است (اکسترمم های نمودار حائز اهمیت هستند)

www.fxcma.com, eurodollar cot futures large trader positions

www.fxcma.com, eurodollar cot futures large trader positions

دلار آمریکا ، یورو به دلار ، تحلیل یورو به دلار ، نمودار یورو به دلار ، تحلیل انتظارات یورو ، آنالیز یورو به دلار، فارکس، تحلیل فارکس

UsDollar, Usd, US Dollar, EURUSD, EURUSD Analysis, EURUSD Chart, Sentiment Analysis , EURUSD Sentiment analysis, Euro Sentiment analysis, Fx, Forex Analysis