تحلیل اتریوم (ایتریم) Etherium  با نماد ETHUSD

ارزهای دیجیتال تا زمانی که مورد حمایت کمپانی ها بودند و شرکت های زیادی از آنها نام میبردند، رونق بی حد و حصری تجربه کردند تا جایی که مردم عادی در تمام دنیا خواهان استخراج این ارز ها و کسب درآمد و سرمایه گذاری بودند.اما غافل از اینکه هر آنچه باعث گردد دولت های جهان اول تهدیدی برای اشان باشد و بر آن کنترلی نداشته باشند با آن مقابله میکنند و آن را تا سر حد ممنوعیت پیش خواهند برد و همانطور که میبینیم ارزش این ارزها از اعداد رویایی چند هزار دلاری به زیر هزار دلار تنزل نمودند و همچنان در حال درجا زدن جان بی رمق خود هستند و اعتماد عمومی را از دست داده اند.

 

آیا کسی در این سرزمین هست که خواهان سرمایه گذاری بر روی چنین دارایی های باشد که یک شبه چند درصد ارزش خود را افزایش داده و در برهه دیگر ارزشش چند درصد کاهش چشمگیر تجربه کند؟ پس چنین اشتباهی را مرتکب نشوید و بدون علم و آگاهی بر دارایی های گوناگون سرمایه خود را بر باد ندهید. این ارزها بیشتر از آنکه برای سرمایه گذاری مناسب باشند صرفاً جنبه سوداگری و معامله گری کوتاه مدت را دارا هستند.

 

در نمودار  چهارساعته اتریوم مشاهده میکنیم که پس از یک نزول نفس گیر احتمال میرود که به انتهای خود رسیده است و در صورت ادامه نزول ،ما قیمت 17 دلار را حمایت نهایی برای این دارایی متصور هستیم .

5/5 - (1 امتیاز)
5/5 - (1 امتیاز)