BTC(Bitcoin) Vs US Dollar

UPDATE: 01 August 2018

Key Support: 4476, 6474.42, 7170.58, 7388.26

Key Resistance: 8445.66, 8224.50, 7817.61

از نظر تکنیکی طبق ساختاری که در 23 جولای مد نظر داشتیم این ارز دیجیتال معروف به بیتکوین در حال پیشرویی هست. با توجه به ساختار کنونی به احتمال بالا در موج اصلاحی تشخیص سود یعنی موج چهار باشیم که کلاسترهای پایانی آن در تصویر بالا به نمایش گذاشته شده است و در صورت شواهد تکنیکی قادر به خرید نیز میباشیم.

www.fxcma.com , btcusd h1

www.fxcma.com, btcusd h1

از نظر بعد قیمت علاوه بر سطوحی که ما در تصویر بالا به نمایش گذاشتیم قادر هستید سطوح تعادلی این ارز دیجیتال را در زیر مشاهده نمائید که چطور قیمت بین 8282 دلار7521 دلار در نوسان هست. با شکست هر سطوح ، سطح بعدی حمایت یا مقاومت در نمودار حائز اهمیت می باشد. شما قادر بودید در پنجشتبه هفته گذشته نیز این سطوح را در قسمت چشم انداز هفتگی دریافت کنید.

www.fxcma.com, Bitcoin Futures Cot Sentiment

www.fxcma.com, Bitcoin Futures Cot Sentiment

از نظر انتظاری همانطور که مشاهده میکنید سطح فروش دلالان اصلی در معاملات کمیسیون آتی در حال افزایش هست و سطح خرید معاملا خرده پاها که مصرف کننده اصل این ارز دیجیتال هستند نیز افزایش داشته است و کماکان با افزایش این سطح میتوان انتظار داشت که بیتکوین به سطوح قیمتی بالاتری سوق پیدا کند. دفت کنید که از زمان عرضه این ارز دیجیتال تنها دو داده در کمیسیون معاملات آتی موجود بوده که یکی مربوط به خرده پاها می باشد و دیگری مربوط به غیر تجاری ها و در همه حال خرده پاها در حال خرید بوده اند و غیرتجاری ها نیز در حال فروش این ارز دیجیتال … و کماکان با افزایش سطح معاملات میتوان انتظار پویایی و نوسانات را تشخیص داد تا اینکه جهت حرکتی را کسب نمائیم و عملاً داده ای از معامله گران تجاری در دست نمی باشد.

 

بیت کوین ، تحلیل بیت کوین ، بیتکوین ، تحلیل بیتکوین ، تحلیل انتظارات بیت کوین ، تحلیل انتظارات بیتکوین

BTCUSD, BTCUSD Analysis,  BTCUSD Sentiment Analysis, Bitcoin, Bitcoin Analysis, Bitcoin Sentiment Analysis, BTC, BTCUSD, BTCUSD Analysis, BTCUSD Sentiment Analysis,