Pound British Vs US Dollar  Analysis

Update: 28 June 2018

Key Support: 1.2919

Key Resistance: 1.3753

هفته گذشته نشست نرخ بهره در انگلستان همه را شگفت زده کرد چرا که نه 9 نفر از اعضا کمیته  سیاست های پولی سه نفر به افزایش نرخ بهره رای دادند و مخالفین افزایش نرخ بهره از هفت نفر به شش نفر رسید. این کمیته بیان نمود که با رسیدن نرخ بهره به یک و نیم درصد سیاست های حمایتی بانک مرکزی QE را کاهش خواهند داد این در حالی است که برنامه کاهش حمایتی منوط به رسیدن نرخ بهره به دو درصد بود. این خود باعث ارسال پالس و سیگنال های مثبتی است که از جانب انگلستان صادر شد.

امروز نیز نگاه ها به سمت نشست سران اروپا و مذاکرات برکزیت Brexit ( خروج انگلستان از اروپا ) معطوف می باشد که بی شک علاوه بر گفته ها در مورد معاهده های تجاری انگلیس با اتحادیه اروپا در مورد تنش های اقتصادی حاکم بر اقتصاد دنیا نیز بحث خواهد شد. 

در هفته گذشته بانک مرکزی انگلیس اذهان داشت که رشد اقتصادی این کشور در سه ماهه دوم سال از یک دهم درصد به چهار دهم درصد افزایش می یابد و افت های اخیر در ابتدای سال صرفاً به خاطر شرایط بد آب و هوایی بوده است

از دیدگاه تکنیکی ما در آخرین تحلیلی که در سایت منتشر نمودیم شاهد رخ دادن سناریو محتملی بودیم که به شما نشان دادیم و می توانید در اینجا مطالعه نمایید . اکنون نیز با توجه به ساختار حاکم بر نرخ برابری پوند انگلیس به دلار آمریکا دو سناریو محتمل را در چارت نشان داده که یکی با رنگ قرمز رنگ می باشد و دیگری با رنگ آبی است.
سناریو قرمز رنگ یک اصلاح پیچیده را به نمایش گذاشته که احتمالاً در این وضعیت بازار پس از یک ریزش و رسیدن قیمت به سطوح آبی رنگ به سمت سطوح قرمز رنگ مشخص شده در چارت حرکت نماید . حال ما برای خرید عجله ای نداشته و صبوری میکنیم تا اینکه چارت به ما علائم قابل توجه تری نشان دهد.

با  تشکر خلیل رحمانی